Víkend s Alžbětou Hláskovou

Akce je již naplněna.

Pokud máte zájem o další termín, napište nám na vojta@rodinavklidu.cz

Jak bude víkend probíhat?

Především se bude jednat o společně strávený čas formou krátké procházky po okolí nebo hraním a pobýváním na velké zahradě penzionu, společný táborák, a možnost kdykoliv během dopoledne či odpoledne si domluvit individuální konzultace nebo se účastnit konzultací v menších skupinkách. Večery budou probíhat dle potřeb každého z nás s ohledem na ukládání dětí formou sdílení a povídání na vyžádaná témata.

Alžběta se dlouhodobě věnuje poznatkům v této oblasti. Díky tomu, že se její rodina osobně věnuje péči o děti v náhradní rodinné péči, má unikátní příležitost ověřovat poznatky v praxi. To, co funguje u dětí s těžkým startem, ještě lépe funguje u dětí narozených do funkčních rodin. 

Kdy

4. – 6. 10. 2019

Kde

Penzion pod Moníncem v krásné přírodě na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje

Cena

5 900 Kč/rodina (je jedno, jestli tříčlenná nebo čtyřčlenná nebo i vícečlenná) plus je třeba doobjednat polopenzi (220 Kč/dospělý/den a 130 Kč/dítě/den). Cena zahrnuje ubytování v apartmánech či pokojích a hlavně individuální či skupinové konzultace s Alžbětou Hláskovou po celou dobu pobytu.

Přihlášení

Neváhejte a hlaste se emailem na dasa.egemova@seznam.cz, závazně do 5. 5. 2019, kapacita tohoto víkendu je pouze pro 7 rodin.