Kontakty

S jakýmikoli dotazy či návrhy se můžete obracet na podporasestinedelek@gmail.com, nebo můžete kontaktovat konkrétní osobu:

Kdo jsme:

Bc. Zuzana Junková

Zakladatelka projektu, koordinátorka teplické skupiny, máma 

Studovala jsem psychologii a speciální pedagogiku, jsem v předposledním ročníku výcviku systemické psychoterapie. Mateřství je pro mne velmi zásadní téma, věřím, že se do něj promítá celá naše bytost a je proto jednak velkou výzou a současně příležitostí pro vlastní růst. Komunitní podporu šestinedělek jsem vytvořila, protože pro mne představuje několik významných hodnot, o které, věřím, má smysl usilovat. U sebe i celospolečensky.

Email: zuzana.j.junkova@gmail.com, podporasestinedelek@gmail.com 


Ing. Veronika Velehradská

Koordinátorka klatovské skupiny, HR, poradkyně pro PR projektu, máma

Mám za sebou dva porody. Vedu ženské kruhy, spontánní tancování, věnuji se přechodovým rituálům (včetně předporodního rituálu a poporodního rituálu zavinování - zavírání kostí), také kineziologii, bachovým esencím a aromaterapii. Do tohoto projektu jsem se zapojila, protože bych ráda podpořila šestinedělky v tom, aby o sebe nechaly pečovat a užily si toto krásné ale zároveň i náročné období se svým novorozeňátkem v náručí a navázaly tak co nejužší vztah, na kterém pak mohou stavět dál. :) Také vidím velký smysl ve vzájemně podpoře mezi ženami nejen v tomto období.

Email: veronika.velehradska@gmail.com 


Mgr. Lenka Kašová

Koordinátorka plzeňské skupiny, poradkyně pro PR, máma

Šestinedělí pro mě bylo jedním z nejnáročnějších a nejtransformativnějších období v mém životě. Tento projekt podporuji z celého srdce, protože věřím ve význam hodnot, které hlásá. Mám vystudovanou religionistiku, momentálně jsem se synem na RD.

Email: kasova.lena@gmail.com


Bc. Karolína Kamarádová

Koordinátorka ostravské skupiny, máma

Jsem ŽENA, manželka a máma na mateřské dovolené. Studovala jsem pedagogiku a psychologii ale největší školou mého života se stalo mateřství. Otevřelo mi bránu ženskosti v jejich světlých i stinných stránkách. Vydala jsem se na cestu citů, lásky, podpory a učení se pochopeni, respektu i tolerance vůči sobě i druhým. A protože je tento projekt velice blízký mému srdci a hodnotám, s radostí jsem se stala jeho členkou, neboť v něm vidím obrovský potenciál.

Email: karolinakamaradova@gmail.com


Bc. Dominika Čepilová

Koordinátorka pražské skupiny, máma

Jmenuji se Dominika a jsem teď především maminkou tří dětí a manželkou. Vystudovala jsem filosofii. Ohledně mateřství mě zajímá hlavně přirozený porod, respektující výchova, nastavování hranic v rodině a domoškoláctví. V mateřství jsem poznala samu sebe tak, jak v žádném jiném období mého života. Moc dobře znám i jeho stinné stránky. Nyní si to už ale užívám. Děti jsou ti nejlepší učitelé. Skrze ně jsem dospěla sama k sobě. Ráda bych toto vše předala dalším maminkám, pokud budou mít zájem. A ulehčila jim období šestinedělí, které je velmi složité, a přitom se na něj člověk, na rozdíl třeba od porodu, vůbec nepřipravuje.

E-mail : d.fiedlerova6@gmail.com


Mgr. Veronika Soukalová

Koordinátorka turnovské skupiny, máma

Těhotenství, porod a mateřství ve mě probudilo pozapomenuté ženství ve všech jeho podobách, které mě od té doby baví poznávat, zkoumat a zjišťovat, jaké je ve všech jeho barvách i odstínech. Do projektu jsem se zapojila, protože jsem sama v šestinedělí tuto pomoc a podporu potřebovala. Ráda bych tak byla ku pomoci ženám, aby se mohly v tomto období věnovat svému narozenému děťátku, kojení a společnému sžívání. Přála bych si, aby ženy našly v sobě svou sílu a více se podporovaly, sdílely a pomáhaly si navzájem. Vystudovala jsem sociální práci, adiktologii a dokončuji systemický psychoterapeutický výcvik. Přemýšlím a hledám způsoby, jak bych mohla propojit to, co jsem se naučila s tím, co je teď v mém životě důležité. 

Email: soukalova.v@gmail.com


Mgr. Jana Skurková

Koordinátorka plzeňské skupiny, máma

S narozením miminka přichází na svět i maminka. Jsem máma dvou synů a zastánkyně vědomého rodičovství a aktivní přípravy na porod. Projekt komunitní podpory šestinedělek mě oslovil, protože sama jsem si během prvního šestinedělí zakusila, jak citlivé toto období může být. Zvláště, pokud jste zaměřené na výkon a nejste připravené na hormonální koktejl, který na každou z nás působí jinak. Děti jsou naši největší učitelé, léčitelé a zrcadla. Ráda bych podporovala ženy během jejich přerodu v mámu a posilovala jejich rodičovské kompetence a sebevědomí. Buďme tu jedna pro druhou s tolerancí a respektem.

Email: podporasestinedelekplzensko@gmail.com, janaskur@gmail.com


Mgr. Lucie Ausobská

Koordinátorka českobudějovické skupiny

Jsem žena, jež postupem času přišla na to, že mateřství není prokletím, ale velikým darem. Je třeba jej opatrovat a navrátit do své přirozenosti, jelikož jeho transformační síla je naprosto klíčová v životě každé ženy i muže. Vystudovala jsem historii a anglistiku, ale mou cestou se stala práce terapeutky MFK Systému a poporodní duly.

Email: lucieausobska@seznam.cz


Mgr. Kateřina Linhartová

Koordinátorka berounské skupiny

Jsem psycholožka, terapeutka, žena a matka. Vím, jak je pro člověka důležité vstoupit do světa, který ho obejme láskou a bezpečím. Jak moc jsme určeni těmi prvními zážitky s lidmi kolem nás. Jak bytostně toužíme po pevném vztahu a dobře prospíváme, když jej můžeme navázat. Proto je šestinedělí tak důležité a proto věřím, že maminka a miminko musí mít klid, čas a prostor na vzájemné poznávání a citlivé představení. Ráda budu v těchto dnech poskytovat podporu, když to bude zapotřebí. Ženy mají sílu a potenciál změnit svět. Láskou, něhou a vzájemnou pomocí. Pojďte si přidat taky. 

Email: kalinhartova@gmail.com

Chcete naši činnost podpořit?

A umožnit nám tak projekt šířit dál mezi více žen? Můžete nám přispět na fungování projektu a informační osvětu na transparentní účet! 

311 322 333 5 / 2010
Do poznámky, prosím, uveďte "šestinedělky".  Děkujeme!